برگزاری همایش مراسم روز خانواده و تکریم از بازنشستگان

برگزاری همایش مراسم روز خانواده و تکریم از بازنشستگان

مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان در اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی استان اردبیل  همزمان با سراسر کشور مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان در سالن عصمت اردبیل برگزار شد .

جعفری مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان در این مراسم ضمن بر شمردن اهمیت و‌جایگاه خانواده در نظام اسلامی ، از بازنشستگان به عنوان فرهیختگان و پیران کهنسال و ذخیره های باارزش نام برد و در خصوص انتخاب بازنشستگان‌نمونه و سومین  جشنواره ورزشی گفت ... خوشبختانه با همکاری بازنشستگان استان سومین جشنواره ورزشی   امسال با شکوهتر برگزار شد .که امروز از منتخبین جشنواره تجلبل به عمل خواهد آمد.

جعفری در ادامه انتخاب نمونه ها را نمادین عنوان کرد و‌گفت تمامی بازنشستگان از نظر ما نمونه هستند. 

جعفری دبیر  کمیته انتخاب بازنشستگان نمونه و مسئول کار گروه ورزش  صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل  با ارائه گزارشی از نحوه انتخاب بازنشستگان نمونه گفت ،با بررسی مدارک و‌مستندات و با مراجعه به بانک اطلاعاتی نخبگان  در سایت صندوق و ثبت نام کنندگان نهایتا چندین نفر از بازنشسته ها در محورهای فرهنگ و هنر ، آموزش و پژوهش ، علوم قرانی، کارآفرینی، ورزش و فعالیتهای احتماعی و عام المنفعه انتخاب گردیدند .

نامبرده همچنین با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ورزشی انتخابی استان گفت ،این جشنواره در شش رشته ورزشی برگزار شد که نفرات برتر آنان به مسابقات کشوری به تهران اعزام خواهند شد .

حسین زاده 

مسئول روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل 

 

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۲۰:۵۲
تعداد بازدید : ۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید