شرایط حذف و اضافه بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری اعلام شد

شرایط حذف و اضافه بیمه تکمیلی بازنشستگان  کشوری اعلام شد

شرایط حذف و اضافه بیمه تکمیلی بازنشستگان  کشوری اعلام شد 

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل  شرایط حذف و اضافه بیمه تکمیلی بازنشستگان  کشوری اعلام شد 

آقای جعفری مدیر استان اردبیل اعلام نمودند که با عنایت به نامه شماره 8675/د/240 مورخ 1398/06/03 اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری  حذف و اضافه بیمه تکمیل درمان (بیمه گری) مشترکین این صندوق اعم از بازنشستگان (و افراد تحت تکفل آنان) و موظفین از مورخ 1398/06/01شروع و تا پایان روز 1398/08/16 ادامه خواهد داشت .  

 

جعفری اعلام داشتند بازنشستگان (و یا افراد تحت تکفل) و موظفین که تمایل به حذف و اضافه بیمه تکمیلی خود را دارند با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و دفترچه بیمه سلامت ایرانیان به یکی از شعب شرکت آتیه سازان حافظ مراجعه و درخواست خود را در این خصوص ارائه نمایند. بدیهی است پس از پایان تاریخ‌های اعلام شده هیچگونه درخواست حذف و اضافه توسط شرکت بیمه گر (آتیه سازان حافظ) قابل پذیرش نمی‌باشد.

مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری جهت مشاهده و اطمینان از بیمه تکمیل خود و افراد تحت تکفل در قرارداد سال 98-99 می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری  و از منوی بیمه تکمیلی قسمت بیمه تکمیل درمان  پس از وارد کردن کد ملی و دفترکل مندرج در حکم بازنشستگی نسبت به مشاهده و اخذ (پرینت) کارت بیمه تکمیل خود اقدام نمایند.

مسئول روابط عمومی مدیریت استان اردبیل

حسین زاده

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۹۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید