وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری آغاز شد

وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری آغاز شد

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی مدیریت  صندوق بازنشستگی کشوری استان اردبیل 

آقای جعفری مدیر استان  با بیان اینکه مبلغ وام ضروری امسال 7 میلیون تومان است، اظهار داشتند: کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این  صندوق ، می توانند مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری از (اول مهرماه) و به مدت یک ماه یعنی تا پایان مهرماه 98 ثبت نام نمایند . .


وی اقساط وام ضروری امسال را همچون سال های گذشته، 36 ماهه و با کارمزد سالانه 4 درصد اعلام و بیان کرد: متقاضیان طبق شرایطی که در سامانه ثبت نام وام ضروری در سایت صندوق درج شده است می توانند اقدام به ثبت نام کنند و توصیه ما به این عزیزان خواندن دقیق موارد مطرح شده است.


جعفری با بیان اینکه ثبت نام در سامانه وام ضروری، حقی را برای پرداخت وام به متقاضی ایجاد نمی کند، تصریح کرد: پس از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایرتسهیلات، میزان حقوق دریافتی و ... مورد بررسی و اولویت بندی قرار گرفته و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی توسط بانک عامل، تعیین و اسامی آن ها در سایت صندوق بازنشستگی اعلام خواهد شد. .


جعفری در پایان اظهار داشتند  پرداخت نوبت ششم و پایانی وام ضروری 5 میلیون تومانی نیز در مهرماه 98 چند روز آینده  خواهد شد.

 
مسئول روابط عمومی مدیریت استان اردبیل

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۱۶۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید